i!ii
Back to Navigation
Overlay

Najnowsze informacje o COVID-19

English     Français     Deutsch     Polski     Español     عربى     עברית     中文     日本語

 

Naszym priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo klubowiczów oraz prowadzenie jasnej i przejrzystej komunikacji. W miarę jak monitorujemy rozwój wypadków na świecie, chcemy przekazać najnowsze informacje na temat epidemii koronawirusa (COVID-19). Ściśle współpracujemy z naszymi franczyzobiorcami, aby sformułować odpowiednie wskazówki i zarządzać problemami pojawiającymi się na co dzień w związku z epidemią.

Ostatnia modyfikacja: 13:12 EDT 19 marca 2020 r

COVID-19 FAQ

 •  

  Tworzymy listę zamkniętych klubów, która będzie publikowana na naszej stronie dla klubowiczów i regularnie aktualizowana. Możesz także skontaktować się ze swoim klubem i sprawdzić informacje w jego mediach społecznościowych.

 •  

  Jeśli jesteś członkiem klubu, który został zamknięty, Twoje opłaty członkowskie zostaną natychmiast automatycznie zawieszone, więc nie musisz się kontaktować ani odwiedzać klubu. W wyniku zawieszenia nie stracisz żadnych zajęć ani pozostałych dni w cyklu członkostwa i nie zostaniesz obciążony opłatą. 

  Wszystkie wcześniej zarezerwowane zajęcia zostaną anulowane i otrzymasz zwrot na Twoje konto. 

 •  

  Klubowicze powinni w tym czasie ograniczyć ruch międzyregionalny, starając się zmniejszyć prawdopodobieństwo narażenia na COVID-19.

 •  

  Opracowujemy treningi do wykonania w domu, aby klubowicze mieli co robić, gdy nie mogą przyjść do klubu.   Wszystkie programy członkowskie zostaną przełożone do odwołania.

  Zostaną przekazane dodatkowe informacje na temat dostępu do treningów w domu, a także aktualizacje informacji o konkursie Transformation Challenge. 

 •  

  Z OTbeat Burn można korzystać poza treningami w klubie, aby śledzić tętno i splat pointy, korzystając z aplikacji Orangetheory. 

 •  

  Daty ponownego otwarcia klubów zostaną ustalone, a na razie ściśle monitorujemy zmieniającą się sytuację. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w tym niespotykanym czasie. 

 •  

  We wtorek, 17 marca 2020 roku,  następujące tymczasowe korekty zostaną wprowadzone w praktykach biznesowych i oczekuje się, że potrwają co najmniej 2 do 4 tygodni, przy codziennej ocenie.

 •  

  Nie. Jeśli będziesz mieć objawy grypopodobne przed zaplanowanymi zajęciami, zostań w domu i zadbaj o swoje zdrowie. Zadzwoń do swojego klubu i powiedz, że źle się czujesz. Zajęcia zostaną anulowane i nie zostanie naliczona opłata za późne odwołanie udziału. 

   

  Pamiętaj ponadto, aby skontaktować się z lokalną służba zdrowia, jeśli masz jakiekolwiek objawy koronowirusa (COVID-19).  

   

 •  

   

  Zdajemy sobie sprawę, że możesz chcieć lub musisz zostać w domu. Aktualnie oferujemy wszystkim członkom możliwość zawieszenia swojego członkostwa bezpłatnie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym klubem. Informacje kontaktowe można znaleźć w naszym katalogu klubów. W przypadku zamknięcia Twojego lokalnego klubu opłaty członkowskie zostaną automatycznie zawieszone.

 •  

  Zachowujemy dużą ostrożność i podejmujemy dodatkowe kroki w naszych klubach, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków.

  Oprócz intensyfikacji naszych codziennych wysiłków związanych z czyszczeniem klubów nie „przybijamy sobie piątek”, udostępniamy środki dezynfekujące do rąk i dodatkowe ściereczki, prosimy członków zespołu i personel o pozostanie w domach, jeśli zachorują, a także wstrzymujemy tymczasowo wszystkie zajęcia, podczas których uczestnicy muszą się często wymieniać sprzętem i/lub które wymagają kontaktu fizycznego z innymi osobami.

  Rozkłady zajęć zostaną tak dostosowane, aby umożliwić przerwy od 15 do 30 minut między zajęciami. Ma to na celu zapewnienie czasu na sprzątanie klubu i stworzenie przerwy między zajęciami, aby uniknąć zatłoczonych lobby i umożliwić dystansowanie społeczne. Klubowicze proszeni są o przybycie nie wcześniej niż dziesięć minut przed zajęciami. 

  Liczba uczestników wszystkich zajęć zostanie zmniejszona o połowę. Korzystanie z kart rezerwacji sprzętu zostanie tymczasowo zawieszone. Personel przydzieli sprzęt według kolejności zgłoszeń — naprzemiennie nieparzyste bieżnie i parzyste wioślarze/klatki treningowe (lub odwrotnie), aby ograniczyć lub wyeliminować wspólne korzystanie ze sprzętu podczas zajęć.

   

 •  

  Dla firmy Orangetheory utrzymanie czystości w klubach zawsze było priorytetem. Ze względu na obecną sytuację, kluby podwaja swoje codzienne starania w tym zakresie. Ponadto członkowie otrzymują ściereczki po każdym bloku i przypomina im się o czyszczeniu używanego sprzętu.

   

   

 •  

  Pracownicy klubu powinni uprzejmie poprosić osoby wyglądające na chore o opuszczenie klubu.  Zalecamy, aby członkowie klubu nie trenowali, gdy czują się chorzy, kaszlą, kichają, mają gorączkę lub duszności. 

 •  

  Skonsultuj się ze swoim lekarzem i rozważ opuszczenie zajęć w przypadku, gdy czujesz się chory/chora, kaszlesz, kichasz, masz gorączkę lub duszności dla bezpieczeństwa własnego i osób w Twoim otoczeniu. Skontaktuj się ze swoim klubem w celu anulowania swojego udziału w nadchodzących zarezerwowanych zajęciach. Nie poniesiesz żadnych opłat za anulowanie. 

 •  

   

  Pamiętaj, aby skontaktować się z lokalną służbą zdrowia, jeśli źle się czujesz lub jeśli masz jakiekolwiek objawy koronowirusa (COVID-19).  

 •  

  Zespół Fresh Meal Plan przygotuje komunikaty, którymi podzieli się z członkami OTF/FMP do 17 marca 2020 roku.

   

 •  

  Dodatkowe informacje można znaleźć na stronach amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób i Światowej Organizacji Zdrowia.

   

  www.cdc.gov

  www.who.int

   

  Prosimy odwiedzać (strona internetowa — https://bit.ly/2xIzGVL (otf.com/coronavirus), stronę klubu, media społecznościowe itp.) w celu ciągłego uzyskiwania najświeższych informacji.