i!ii

Our website stores and uses cookies to improve user experience. By using our website, you consent to the terms. To disable cookies, go to your browser’s settings. Additional information is available in our privacy policy.

Back to Navigation
Overlay

Najnowsze informacje o COVID-19

English     Français     Deutsch     Polski     Español     عربى     עברית     中文     日本語

 

Naszym priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo klubowiczów oraz prowadzenie jasnej i przejrzystej komunikacji. W miarę jak monitorujemy rozwój wypadków na świecie, chcemy przekazać najnowsze informacje na temat epidemii koronawirusa (COVID-19). Ściśle współpracujemy z naszymi franczyzobiorcami, aby sformułować odpowiednie wskazówki i zarządzać problemami pojawiającymi się na co dzień w związku z epidemią.

Ostatnia modyfikacja: 13:12 EDT 19 marca 2020 r

COVID-19 FAQ

 •  

  Tworzymy listę zamkniętych klubów, która będzie publikowana na naszej stronie dla klubowiczów i regularnie aktualizowana. Możesz także skontaktować się ze swoim klubem i sprawdzić informacje w jego mediach społecznościowych.

 •  

  Jeśli jesteś członkiem klubu, który został zamknięty, Twoje opłaty członkowskie zostaną natychmiast automatycznie zawieszone, więc nie musisz się kontaktować ani odwiedzać klubu. W wyniku zawieszenia nie stracisz żadnych zajęć ani pozostałych dni w cyklu członkostwa i nie zostaniesz obciążony opłatą. 

  Wszystkie wcześniej zarezerwowane zajęcia zostaną anulowane i otrzymasz zwrot na Twoje konto. 

 •  

  Klubowicze powinni w tym czasie ograniczyć ruch międzyregionalny, starając się zmniejszyć prawdopodobieństwo narażenia na COVID-19.

 •  

  Opracowujemy treningi do wykonania w domu, aby klubowicze mieli co robić, gdy nie mogą przyjść do klubu.   Wszystkie programy członkowskie zostaną przełożone do odwołania.

  Zostaną przekazane dodatkowe informacje na temat dostępu do treningów w domu, a także aktualizacje informacji o konkursie Transformation Challenge. 

 •  

  Z OTbeat Burn można korzystać poza treningami w klubie, aby śledzić tętno i splat pointy, korzystając z aplikacji Orangetheory. 

 •  

  Daty ponownego otwarcia klubów zostaną ustalone, a na razie ściśle monitorujemy zmieniającą się sytuację. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w tym niespotykanym czasie. 

 •  

  We wtorek, 17 marca 2020 roku,  następujące tymczasowe korekty zostaną wprowadzone w praktykach biznesowych i oczekuje się, że potrwają co najmniej 2 do 4 tygodni, przy codziennej ocenie.

 •  

  Nie. Jeśli będziesz mieć objawy grypopodobne przed zaplanowanymi zajęciami, zostań w domu i zadbaj o swoje zdrowie. Zadzwoń do swojego klubu i powiedz, że źle się czujesz. Zajęcia zostaną anulowane i nie zostanie naliczona opłata za późne odwołanie udziału. 

   

  Pamiętaj ponadto, aby skontaktować się z lokalną służba zdrowia, jeśli masz jakiekolwiek objawy koronowirusa (COVID-19).  

   

 •  

   

  Zdajemy sobie sprawę, że możesz chcieć lub musisz zostać w domu. Aktualnie oferujemy wszystkim członkom możliwość zawieszenia swojego członkostwa bezpłatnie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym klubem. Informacje kontaktowe można znaleźć w naszym katalogu klubów. W przypadku zamknięcia Twojego lokalnego klubu opłaty członkowskie zostaną automatycznie zawieszone.

 •  

  Zachowujemy dużą ostrożność i podejmujemy dodatkowe kroki w naszych klubach, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków.

  Oprócz intensyfikacji naszych codziennych wysiłków związanych z czyszczeniem klubów nie „przybijamy sobie piątek”, udostępniamy środki dezynfekujące do rąk i dodatkowe ściereczki, prosimy członków zespołu i personel o pozostanie w domach, jeśli zachorują, a także wstrzymujemy tymczasowo wszystkie zajęcia, podczas których uczestnicy muszą się często wymieniać sprzętem i/lub które wymagają kontaktu fizycznego z innymi osobami.

  Rozkłady zajęć zostaną tak dostosowane, aby umożliwić przerwy od 15 do 30 minut między zajęciami. Ma to na celu zapewnienie czasu na sprzątanie klubu i stworzenie przerwy między zajęciami, aby uniknąć zatłoczonych lobby i umożliwić dystansowanie społeczne. Klubowicze proszeni są o przybycie nie wcześniej niż dziesięć minut przed zajęciami. 

  Liczba uczestników wszystkich zajęć zostanie zmniejszona o połowę. Korzystanie z kart rezerwacji sprzętu zostanie tymczasowo zawieszone. Personel przydzieli sprzęt według kolejności zgłoszeń — naprzemiennie nieparzyste bieżnie i parzyste wioślarze/klatki treningowe (lub odwrotnie), aby ograniczyć lub wyeliminować wspólne korzystanie ze sprzętu podczas zajęć.

   

 •  

  Dla firmy Orangetheory utrzymanie czystości w klubach zawsze było priorytetem. Ze względu na obecną sytuację, kluby podwaja swoje codzienne starania w tym zakresie. Ponadto członkowie otrzymują ściereczki po każdym bloku i przypomina im się o czyszczeniu używanego sprzętu.

   

   

 •  

  Pracownicy klubu powinni uprzejmie poprosić osoby wyglądające na chore o opuszczenie klubu.  Zalecamy, aby członkowie klubu nie trenowali, gdy czują się chorzy, kaszlą, kichają, mają gorączkę lub duszności. 

 •  

  Skonsultuj się ze swoim lekarzem i rozważ opuszczenie zajęć w przypadku, gdy czujesz się chory/chora, kaszlesz, kichasz, masz gorączkę lub duszności dla bezpieczeństwa własnego i osób w Twoim otoczeniu. Skontaktuj się ze swoim klubem w celu anulowania swojego udziału w nadchodzących zarezerwowanych zajęciach. Nie poniesiesz żadnych opłat za anulowanie. 

 •  

   

  Pamiętaj, aby skontaktować się z lokalną służbą zdrowia, jeśli źle się czujesz lub jeśli masz jakiekolwiek objawy koronowirusa (COVID-19).  

 •  

  Zespół Fresh Meal Plan przygotuje komunikaty, którymi podzieli się z członkami OTF/FMP do 17 marca 2020 roku.

   

 •  

  Dodatkowe informacje można znaleźć na stronach amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób i Światowej Organizacji Zdrowia.

   

  www.cdc.gov

  www.who.int

   

  Prosimy odwiedzać (strona internetowa — https://bit.ly/2xIzGVL (otf.com/coronavirus), stronę klubu, media społecznościowe itp.) w celu ciągłego uzyskiwania najświeższych informacji.