i!ii
Back to Navigation
Overlay

ULTIMATE FITNESS GROUP Polityka Prywatności

DATA OBOWIĄZYWANIA: 2021-01-27

Spółka Ultimate Fitness Group d/b/a Orangetheory® Fitness („Ultimate”, „my”, „nas” lub „nasz”) szanuje prywatność użytkownika. W niniejszej Polityce Prywatności („Polityka”) opisujemy sposób, w jaki zbieramy, wykorzystujemy i ujawniamy informacje uzyskane o odwiedzających naszą stronę www.orangetheoryfitness.com („Strona”), użytkownikach naszych aplikacji mobilnych („Aplikacja” lub „Aplikacje”), odwiedzających studia Orangetheory® Fitness (niezależnie od tego, czy są własnością firmy Ultimate, czy jednego z naszych franczyzobiorców) oraz usługi dostępne za pośrednictwem naszej Strony i Aplikacji, a także sposób, w jaki wykorzystujemy i ujawniamy te informacje.

Niniejsza Polityka nie ma zastosowania do zbierania, wykorzystywania i ujawniania informacji przez franczyzobiorcę, z wyjątkiem sytuacji opisanych w niniejszej polityce w odniesieniu do udostępniania i zmiany danych franczyzobiorcy.

Odwiedzając Stronę, używając lub pobierając Aplikację, lub korzystając z naszych usług, użytkownik potwierdza, że jego dane osobowe będą traktowane w sposób opisany w niniejszej Polityce. Tam, gdzie jest to wymagane przez obowiązujące prawo, uzyskamy zgodę użytkownika na gromadzenie, wykorzystywanie, przekazywanie lub ujawnianie jego danych osobowych. Korzystanie przez użytkownika z naszej Strony, Aplikacji lub usług oraz wszelkie spory dotyczące prywatności podlegają niniejszej Polityce i naszym Warunkom Użytkowania, w tym obowiązującym ograniczeniom dotyczącym odszkodowań i rozwiązywania sporów. Warunki użytkowania są włączone przez odniesienie do niniejszej Polityki.

Polityka Prywatności

 • Informacje (w tym specjalne kategorie danych osobowych, określone w obowiązujących przepisach prawa) o użytkowniku gromadzimy bezpośrednio od użytkownika i od innych stron, a także automatycznie, za zgodą użytkownika poprzez korzystanie z naszej Strony i Aplikacji oraz tam, gdzie wymagają tego obowiązujące przepisy prawa. Informacje te są zbierane, wykorzystywane i ujawniane przez nas do celów opisanych szczegółowo w Sekcjach 2 i 3 niniejszej Polityki Prywatności.

  Informacje, które zbieramy bezpośrednio od Ciebie. Informacje, które zbieramy od użytkownika, zależą od tego, jak użytkownik korzysta z naszej Strony, Aplikacji i Usług.

  • Aby zapisać się do próbnego treningu online. Aby zapisać się na trening próbny w studiu Orangetheory® Fitness za pośrednictwem naszej Strony lub aplikacji, należy podać nam swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, datę urodzenia, informacje dotyczące płatności (w celu dokonania rezerwacji treningu próbnego) oraz studio, w którym chciałbyś uczestniczyć w treningu. Będziemy również zbierać informacje podawane przez użytkownika o wszelkich stanach zdrowia, które mogą mieć wpływ na jego zdolność do uczestnictwa w treningu. Jeśli pacjent nie przekaże tych informacji, nie będzie mógł zapisać się na trening próbny ani w nim uczestniczyć.

  • Aby zaplanować lub zakupić sesje online. Aby utworzyć konto do zapisywania się na sesje treningowe lub do zakupu sesji online za pośrednictwem naszej Strony lub naszej Aplikacji, użytkownik musi podać nam swoje imię i nazwisko, adres fizyczny, adres e-mail, datę urodzenia, numer telefonu, wzrost i wagę, informacje dotyczące płatności i rozliczeń, a także nazwę użytkownika i hasło. W przypadku wypełnienia umowy członkowskiej lub zapisania się na imprezę fitness, gromadzimy również informacje, które użytkownik podaje o wszelkich stanach zdrowia, które mogą mieć wpływ na jego zdolność do uczestnictwa w treningu. Jeśli użytkownik nie poda tych informacji, nie będzie mógł utworzyć konta online, wypełnić umowy członkowskiej ani dokonać zakupu.

   Będziemy również zbierać informacje o zaplanowanych przez Ciebie treningach oraz informacje o Twoich zakupach, takich jak zakupione pakiety grupowe. Użytkownik może również podać informacje o swoich preferencjach, takie jak ulubione studia i trenerzy.

  • Podczas wizyty w Orangetheory Fitness Studio. Jeśli zapisujesz się na trening próbny lub zostajesz członkiem Orangetheory® Fitness Studio (należącego do Ultimate lub jednego z naszych franczyzobiorców), musisz podać nam lub naszemu franczyzobiorcy (odpowiednio) swoje imię i nazwisko, adres fizyczny, adres e-mail, datę urodzenia, numer telefonu, wzrost i wagę, awaryjne dane kontaktowe oraz dane dotyczące płatności i rachunków. My lub nasz franczyzobiorca (w zależności od przypadku) będziemy również zbierać informacje, które podasz o wszelkich stanach zdrowia, które mogłyby wpłynąć na Twoją zdolność do uczestnictwa w treningu. Jeżeli nie podasz tych informacji, my lub nasz franczyzobiorca (w zależności od sytuacji) możemy nie być w stanie zaoferować ci naszych usług.

  My lub nasz franczyzobiorca (w zależności od przypadku) będziemy również zbierać informacje o zaplanowanych przez Ciebie sesjach treningowych, szczegóły dotyczące częstotliwości ćwiczeń i celów (podanych przez Ciebie) oraz informacje o Twoich zakupach in-studio, takich jak pakiety zajęć, które kupujesz. My lub nasz franczyzobiorca (w zależności od przypadku) będziemy również zbierać informacje podczas zameldowania się na trening, takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer członkowski i lokalizacja studia. Jeżeli przekażesz swoje dane do studia należącego do jednego z naszych franczyzobiorców, franczyzobiorca podzieli się z nami Twoimi danymi — patrz sekcja Informacje, które zbieramy od franczyzobiorców poniżej.

  W ramach sesji treningowej, możesz zdecydować się na użycie naszych monitorów tętna OTbeat. W takim przypadku będziemy zbierać tętno podczas sesji treningowej oraz inne statystyki treningowe, takie jak liczba mil przejechanych lub przewiosłowanych.

  W niektórych miejscach masz możliwość dobrowolnego udziału w programie pomiaru sładu ciała. Pomiar ten mierzy masę mięśniową, procentową zawartość tłuszczu i całkowitą ilość wody w organizmie, a także podaje ogólny skład ciała i wskaźnik masy ciała (na podstawie wzrostu, wagi, płci i wieku). Dane te pomogą Ci zrozumieć efekty Twojego treningu.

  • Kiedy wyrażasz zainteresowanie zakupem franczyzy Orangetheory. Jeśli wyrazisz zainteresowanie posiadaniem franczyzy Orangetheory, zbierzemy Twoje imię i nazwisko, adres fizyczny, adres e-mail, numer telefonu, informacje o Twoich finansach, informacje o miejscu, w którym jesteś zainteresowany rozpoczęciem franczyzy oraz wszelkie inne informacje, które przekażesz nam wraz ze swoim zgłoszeniem.

  • Informacje, które zbieramy od franczyzobiorców. Jak opisano powyżej, jeśli odwiedzisz studio Orangetheory Fitness należące do jednego z naszych franczyzobiorców, przekażesz swoje informacje bezpośrednio franczyzobiorcy. Gdy przekażesz swoje informacje franczyzobiorcy (w tym informacje o rejestracji w studiu, zakupach dokonywanych u franczyzobiorcy oraz informacje o treningach), franczyzobiorca udostępni te informacje firmie Ultimate. Franczyzobiorca zajmuje się jednak wszystkimi rozliczeniami i administrowaniem kontem, w tym ustalaniem, jak Twoje informacje są wykorzystywane do własnych celów marketingowych franczyzobiorcy zgodnie z obowiązującym prawem. Jeżeli zarejestrujesz się na trening w innym miejscu niż Twoje studio domowe, wówczas właściciele obu studiów — tego, w którym ukończyłeś trening i Twojego studia domowego — będą mieli dostęp do informacji o Twojej rejestracji i udziale w treningu. Informacje z Twojego monitora tętna OTbeat nie są jednak udostępniane franczyzobiorcom. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak nasi franczyzobiorcy przetwarzają Twoje informacje dla własnych celów, skontaktuj się ze swoim studiem.

  • Informacje, które zbieramy z serwisów społecznościowych. Możesz zalogować się do swojego konta online lub naszych Aplikacji poprzez Facebook. Jeśli zalogujesz się na swoje konto lub połączysz swoje konto z profilem na Facebooku, musisz podać swój adres e-mail i hasło na Facebooku. Poprosimy Cię o zgodę na to: (i) dostępu do podstawowych informacji z profilu na Facebooku (obejmuje to imię i nazwisko, zdjęcie profilowe, płeć, sieci, identyfikatory użytkownika, listę znajomych, datę urodzenia, adres e-mail i wszelkie inne informacje, które ustawiłeś jako publiczne na swoim koncie na Facebooku); (ii) umieszczania na swojej tablicy; oraz (iii) dostępu do postów w swoim newsfeedze. Jeśli zezwolisz nam na dostęp do tych informacji, to będziemy mieć dostęp do tych informacji, nawet jeśli zdecydowałeś się nie upubliczniać tych informacji za pośrednictwem Facebooka.

  Przechowujemy informacje, które otrzymujemy z Facebooka z innymi informacjami, które zbieramy od Ciebie lub otrzymujemy o Tobie zgodnie z niniejszą Polityką. Każdy portal społecznościowy, taki jak Facebook, kontroluje informacje, które zbiera od Ciebie zgodnie z jego własnymi warunkami. Aby uzyskać informacje na temat tego, jak portal społecznościowy może wykorzystywać i ujawniać informacje, które zbiera o użytkowniku, w tym wszelkie informacje, które podajesz do publicznej wiadomości za pośrednictwem portalu społecznościowego, należy zapoznać się z polityką prywatności sieci społecznościowych. Nie mamy żadnej kontroli nad tym, w jaki sposób jakiekolwiek serwisy społecznościowe wykorzystują lub ujawniają dane osobowe zebrane o użytkowniku.

  Zbieramy również informacje o Tobie, gdy kontaktujesz się z nami na platformach społecznościowych. Jeśli wyślesz do nas wiadomość lub oznaczysz nas w wiadomości na portalu społecznościowym, będziemy zbierać informacje o Twojej wiadomości lub wiadomości, która została oznaczona.

  Informacje, które zbieramy automatycznie. Automatycznie gromadzimy informacje o korzystaniu z naszej Strony i Aplikacji za pomocą plików cookie, sygnałów nawigacyjnych i innych technologii, w tym technologii przeznaczonych dla aplikacji mobilnych. W zakresie dozwolonym przez obowiązujące prawo łączymy te informacje z innymi informacjami, które gromadzimy na temat użytkownika, w tym z jego danymi osobowymi. Więcej informacji można znaleźć w sekcji „Pliki cookies i inne mechanizmy śledzenia” poniżej.

  Strona:  

  • nazwa domeny;
  • twoja przeglądarka i system operacyjny;
  • zakładki wyświetlane na Stronie; linki w które wchodzisz na Stronie; twój adres IP;
  • czas jaki spędzasz na naszej Stronie i/lub korzystasz z naszych Usług;
  • odsyłający adres URL, lub strona internetowa, która doprowadziła Cię do naszej strony; oraz
  • informacje o lokalizacji urządzenia, za zgodą użytkownika, aby pomóc zidentyfikować studia Orangetheory Fitness zlokalizowane w jego okolicy i pomóc nam wprowadzić na rynek usługi Orangetheory® Fitness.  

  Aplikacja:

  • ID urządzenia mobilnego; nazwa i model urządzenia; typ, nazwa i wersja systemu operacyjnego;

  • informacje o języku;

  • działania w aplikacji; i czas, przez jaki jesteś zalogowany do naszej aplikacji;

  • informacje dotyczące lokalizacji. Za Twoją zgodą będziemy gromadzić informacje o lokalizacji z Twojego urządzenia mobilnego, aby: (1) śledzić i mapować treningi biegania / spacerowania poza studiem, które inicjujesz w aplikacji; (2) pomóc Ci zidentyfikować studia Orangetheory Fitness zlokalizowane w Twojej okolicy; oraz (3) aby pomóc nam w sprzedaży usług Orangetheory® Fitness. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach lokalizacji na swoim urządzeniu mobilnym.

  • Treningi poza studiem: Możesz używać aplikacji do śledzenia treningów biegania / chodzenia poza studiem. Oprócz mapowania treningu zgodnie z powyższym opisem, będziemy przechowywać datę i godzinę Twoich treningów, wysokość treningu, prędkość i tempo treningu, całkowity dystans treningu, liczbę kroków i kadencję, szacunkowe spalone kalorie oraz jeżeli używasz czujnika tętna podczas treningu, dane dotyczące tętna.
 • Wykorzystujemy informacje o użytkowniku, w tym jego dane osobowe, do następujących celów:

  • Aby zapewnić Tobie nasze usługi, komunikować się z Tobą w sprawach korzystania z naszych usług, odpowiadać na Twoje zapytania, realizować Twoje zamówienia oraz dla innych celów obsługi klienta.

  • W celu dostosowania treści i informacji, które możemy wysyłać lub wyświetlać użytkownikowi, w celu dostosowania lokalizacji, w celu zaoferowania spersonalizowanej pomocy i instrukcji oraz w celu spersonalizowania w inny sposób doświadczeń użytkownika podczas korzystania ze Strony i Aplikacji. Na przykład, będziemy wyświetlać nadchodzące treningi w preferowanych przez użytkownika studiach lub możemy użyć informacji o lokalizacji użytkownika, aby pokazać mu studia Orangetheory Fitness w jego okolicy. Korzystamy również z informacji zebranych za pośrednictwem OTbeat, pomiarów składu ciała i aplikacji poza-studio treningi do dostosowania programów treningowych i zajęć oraz do prowadzenia wyzwań treningowych.

  • Do celów marketingowych i promocyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Na przykład, używamy informacji o użytkowniku, takich jak adres e-mail, do wysyłania wiadomości i biuletynów, ofert specjalnych i promocji lub do kontaktowania się z użytkownikiem w inny sposób na temat produktów, usług, sesji treningowych lub innych informacji, które naszym zdaniem mogą go zainteresować.

  • Używamy informacji o użytkowniku (zazwyczaj w zbiorze), aby pomóc nam w reklamie marki Orangetheory Fitness na niepowiązanych stronach internetowych oraz w ocenie sukcesu naszych kampanii reklamowych (w tym naszych ukierunkowanych kampanii reklamowych online i kampanii promocyjnych offline).

  • Aby lepiej zrozumieć sposób, w jaki użytkownicy uzyskują dostęp do naszej Strony i Aplikacji i korzystają z nich, zarówno w sposób zagregowany, jak i zindywidualizowany, w celu ulepszenia naszej Strony i Aplikacji oraz reagowania na życzenia i preferencje użytkowników, a także w innych celach badawczych i analitycznych.

  • Do administrowania naszym programem nagród członkowskich.

  • Zarządzanie ankietami i kwestionariuszami, np. do celów badania rynku lub satysfakcji członków.

  • Aby rozwijać nasz program franczyzy. Na przykład, jeśli zapytasz o prowadzenie franczyzy Orangetheory, wykorzystamy Twoje informacje, aby ocenić Twoją przydatność do posiadania jednej z naszych franczyzy.

  • Aby umożliwić naszym franczyzobiorcom świadczenie usług na rzecz klientów w ich niezależnych studiach będących własnością i prowadzonych przez nich. Ponadto, jeżeli franczyzobiorca opuści nasz system franczyzy, będziemy pomagać w ułatwieniu przejścia franczyzy na nowego właściciela, w tym w zagwarantowaniu, że dane osobowe członków danego studia zostaną przekazane nowemu właścicielowi w celu zapewnienia, że członkowie nadal będą otrzymywać usługi.

  • Przestrzeganie zobowiązań prawnych i regulacyjnych, w ramach naszej ogólnej działalności gospodarczej oraz dla innych celów administracyjnych, w tym uwierzytelniania tożsamości, prowadzenia dokumentacji klientów, monitorowania zgodności z wszelkimi zawartymi z nami umowami, windykacji należności, ochrony naszych interesów handlowych oraz zarządzania lub przenoszenia naszych aktywów lub zobowiązań, na przykład w przypadku przejęcia, zbycia lub fuzji, jak opisano poniżej.

  • W przypadkach, w których uważamy za konieczne przeprowadzenie dochodzenia, zapobieżenie lub podjęcie działań dotyczących nielegalnych działań, podejrzeń o oszustwo lub błąd, sytuacji związanych z potencjalnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa jakiejkolwiek osoby lub naruszeniem naszych Warunków Użytkowania lub niniejszej Polityki Prywatności.

  • W innych celach możemy od czasu do czasu informować Ciebie o tym fakcie. Tam, gdzie wymagają tego obowiązujące przepisy prawa i regulacje, uzyskamy zgodę użytkownika, jeśli chcemy wykorzystać jego dane osobowe do celów innych niż określone w niniejszej Polityce.
 • Możemy udostępniać informacje o użytkowniku, w tym dane osobowe, w następujący sposób:

  • Sesje treningowe i wyzwania. Podczas sesji treningowej uczestnicy mogą dzielić się swoim imieniem i danymi dotyczącymi tętna OTbeat z innymi uczestnikami sesji na naszych ekranach wyświetlaczy in-studio. Jeśli uczestniczysz w wyzwaniu treningowym, możesz udostępnić swoje imię i nazwisko oraz informacje o treningu innym uczestnikom wyzwania. Możesz również udostępnić informacje o swoich treningach i wyzwaniach, w których uczestniczysz, za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych.

  • Franczyzy Orangetheory. Jeżeli zbierzemy od Ciebie informacje związane z prośbą o przeprowadzenie próbnego treningu w Twojej okolicy, przekażemy te informacje lokalnemu franczyzobiorcy. Gdy użytkownik zapisuje się na trening, planuje lub kupuje sesje za pośrednictwem naszej Strony lub Aplikacji lub osobiście w studio, takie informacje są przechowywane przez Mindbody Inc. („Mindbody”), dostawcę usług na podstawie umowy z firmą Ultimate i naszymi franczyzobiorcami. Wszystkie dane przechowywane przez Mindbody są udostępniane spółce Ultimate i właścicielowi franczyzy studia (jeśli dotyczy). Jeżeli ukończysz trening w studiu innym niż macierzyste, Twoje dane będą dostępne dla właścicieli obu studiów. Jeżeli franczyzobiorca sprzeda lub w inny sposób przekaże swoją franczyzę, informacje o członkach, nad którymi kontrolę sprawuje odchodzący franczyzobiorca, zostaną przekazane franczyzobiorcy-następcy. Jeśli skorzystasz z pomiaru składu ciała w studiu należącym do franczyzobiorcy, podzielimy się z nim Twoimi wynikami skanowania.

  • Aplikacje i strony internetowe zorientowane na zdrowie. Za zgodą użytkownika Spółka może udostępniać dane osobowe użytkownika, w tym dane dotyczące treningów i zdrowia, niestowarzyszonym aplikacjom mobilnym i stronom internetowym poświęconym tematyce zdrowotnej, aby pomóc użytkownikowi w śledzeniu informacji na temat jego zdrowia i samopoczucia. Jeżeli użytkownik zdecyduje się udostępnić swoje dane tym aplikacjom, jego dane osobowe, w tym dane dotyczące zdrowia, będą wykorzystywane zgodnie z własną polityką prywatności tych aplikacji i witryn internetowych, a nie z niniejszą. Przed wyrażeniem zgody na udostępnienie danych osobowych użytkownika aplikacjom lub witrynom internetowym osób trzecich należy upewnić się, że użytkownik przeczytał, zrozumiał i zgadza się na ich własną politykę prywatności i warunki korzystania z nich.

  • Partnerzy. Możemy ujawnić zebrane od Ciebie informacje naszym oddziałom lub filiom; jeśli jednak to zrobimy, ich wykorzystanie i ujawnienie Twoich danych osobowych będzie przedmiotem niniejszej Polityki.

  • Usługodawcy. Informacje, które zbieramy od Ciebie, ujawniamy naszym dostawcom, usługodawcom, wykonawcom i agentom, którzy pełnią funkcje w naszym imieniu. W szczególności portal rejestracji treningów jest prowadzony przez Mindbody; ponadto, jak wspomniano powyżej, podczas rejestracji na trening w określonym studio, informacje o użytkowniku są udostępniane właścicielowi danego miejsca oraz firmie Ultimate.

  Tam, gdzie wymagają tego obowiązujące przepisy prawa, wprowadzimy odpowiednie środki bezpieczeństwa i/lub zwrócimy się do tych stron trzecich o wprowadzenie środków bezpieczeństwa w celu ochrony Twoich danych osobowych.

  Informacje ujawniamy również w następujących okolicznościach:

  • Transfery biznesowe. Jeśli (i) my lub nasze podmioty stowarzyszone zostaną lub mogą zostać przejęte przez, połączone z inną firmą lub kiedy inna firma zdecyduje się w nas zainwestować lub (ii) jeśli którykolwiek z naszych aktywów jest lub może zostać przeniesiony do innej firmy, czy to w ramach postępowania upadłościowego lub niewypłacalności lub w inny sposób, możemy przenieść informacje zebrane od Ciebie do innej firmy. W ramach procesu transferu biznesowego, będziemy dzielić się niektórymi z Twoich danych osobowych z kredytodawcami, audytorami i doradcami, w tym z prawnikami i konsultantami.

  • W odpowiedzi na proces prawny. Możemy również ujawnić informacje zebrane od Ciebie w celu przestrzegania prawa, postępowania sądowego lub innego postępowania prawnego, np. w odpowiedzi na nakaz sądowy lub wezwanie sądowe.

  • By chronić nas i innych. Możemy również ujawnić zebrane od użytkowników informacje, jeśli uznamy to za konieczne do przeprowadzenia dochodzenia, zapobieżenia lub podjęcia działań dotyczących nielegalnych działań, podejrzeń o oszustwo, sytuacji stanowiących potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa dowolnej osoby, naruszenia Warunków użytkowania lub niniejszej Polityki, lub jeśli jest to uzasadnione jako dowód w postępowaniu sądowym, w które zaangażowana jest firma Ultimate.

  • Informacje zbiorcze i niezidentyfikowane. Możemy udostępniać zbiorcze, niezidentyfikowane lub anonimowe informacje o użytkownikach i członkach innym osobom w celach marketingowych, reklamowych, badawczych lub podobnych.
 • My i nasi dostawcy usług używamy plików cookie i innych mechanizmów śledzenia w celu śledzenia informacji o korzystaniu z naszej Strony i aplikacji. Tam, gdzie jest to dozwolone przez obowiązujące prawo, możemy połączyć te informacje z innymi danymi osobowymi, które zbieramy od użytkownika (a nasi dostawcy usług mogą to zrobić w naszym imieniu).

  Cookies. Pliki cookies to alfanumeryczne identyfikatory, które przenosimy na dysk twardy komputera użytkownika za pośrednictwem przeglądarki internetowej w celach archiwizacyjnych. Niektóre z plików cookie pozwalają Użytkownikowi na łatwiejsze poruszanie się po naszej Stronie i Aplikacji, podczas gdy inne są wykorzystywane w celu umożliwienia szybszego procesu logowania lub umożliwienia nam śledzenia aktywności użytkownika na naszej Stronie i Aplikacji.

  Wyłączanie cookies. Większość przeglądarek internetowych automatycznie akceptuje pliki cookie, ale jeśli wolisz, możesz edytować opcje przeglądarki, aby zablokować je w przyszłości. Część Pomoc na pasku narzędzi w większości przeglądarek zawiera informacje o tym, jak uniemożliwić komputerowi akceptację nowych plików cookie, jak sprawić, by przeglądarka informowała o otrzymaniu nowego pliku cookie lub jak całkowicie wyłączyć pliki cookie. Odwiedzający naszą Stronę, którzy wyłączą obsługę plików cookie, będą mogli przeglądać pewne obszary Strony, ale niektóre funkcje mogą nie działać.

  Czyste GIF-y, znaczniki pikselowe i inne technologie. Czyste GIF-y są maleńkimi grafikami z unikalnym identyfikatorem, podobnym w funkcji do plików cookie. W przeciwieństwie do plików cookie, które są przechowywane na dysku twardym komputera, czyste GIF-y są osadzone w niewidoczny sposób na stronach aplikacji internetowych lub mobilnych. Możemy używać czystych GIF-ów (tzw. web beacons, web bugs lub pixel tags), w połączeniu z naszą Stroną i Aplikacjami, aby, między innymi, śledzić aktywność osób odwiedzających Stronę i użytkowników Aplikacji, pomagać nam w zarządzaniu treścią oraz tworzyć statystyki dotyczące korzystania z naszej Strony i Aplikacji. My i nasi usługodawcy wykorzystujemy również czyste GIF-y w wiadomościach e-mail w formacie HTML, aby pomóc nam w śledzeniu odsetka odpowiedzi na wiadomości e-mail, identyfikacji, kiedy nasze wiadomości są przeglądane oraz w śledzeniu, czy nasze wiadomości e-mail są przekazywane.

  Analityka. Spółka korzysta ze zautomatyzowanych urządzeń i aplikacji, takich jak Adobe Analytics i Google Analytics, w celu oceny korzystania ze Strony oraz, w dozwolonym zakresie, z naszych Aplikacji. Możemy również korzystać z innych środków analitycznych w celu oceny korzystania z naszej Strony i Aplikacji. Narzędzia te służą do poprawy wydajności Strony i Aplikacji oraz komfortu korzystania z nich przez użytkowników. Podmioty te mogą wykorzystywać cookies i inne technologie śledzenia, takie jak web beacons lub lokalne obiekty pamięci masowej (LSO), w celu realizacji swoich usług. Aby zrezygnować z Adobe Analytics, należy odwiedzić stronę https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html. Aby dowiedzieć się więcej na temat praktyk Google w zakresie ochrony prywatności, należy zapoznać się z Polityką prywatności Google pod adresem https://www.google.com/policies/privacy/. Możesz również pobrać dodatek do przeglądarki Google Analytics Opt-out Browser Add-on, aby zapobiec wykorzystywaniu Twoich danych przez Google Analytics pod adresem https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

  Brak śledzenia. Obecnie nasze systemy nie rozpoznają żądań „nie śledzić” przeglądarki. Możesz jednak wyłączyć niektóre funkcje śledzenia, o których mowa w tej sekcji (np. wyłączając pliki cookie); możesz również zrezygnować z reklamy personalizowanej, postępując zgodnie z instrukcjami w sekcji Sieci reklamowe.

  Sieci reklamowe. Wykorzystujemy reklamodawców sieciowych do obsługi reklam na niestowarzyszonych stronach internetowych lub innych mediach (np. platformach społecznościowych). Pozwala to nam i reklamodawcom sieciowym na kierowanie do Ciebie reklam produktów i usług, którymi możesz być zainteresowany. Dostawcy sieci reklamowych, reklamodawcy, sponsorzy i/lub usługi pomiaru ruchu mogą wykorzystywać pliki cookie, JavaScript, web beacons (w tym czyste GIF-y), Flash LSO i inne technologie śledzenia w celu pomiaru skuteczności ich reklam i spersonalizowania treści reklamowych do Ciebie. Te pliki cookie i inne technologie podlegają szczególnej polityce prywatności każdego podmiotu, a nie niniejszej. Możemy dostarczyć tym reklamodawcom informacje, w tym dane osobowe, o Tobie.

  Możemy ujawnić pewne informacje (takie jak adres e-mail) do Facebook Custom Audiences (aby uzyskać więcej informacji na temat Facebook Custom Audiences przejdź tutaj lub żeby zrezygnować, przejdź do strony Facebook -  preferencje reklamowe)—tak, że możemy lepiej kierować reklamy i treści do Ciebie i innych osób o podobnych zainteresowaniach na innych stronach internetowych lub mediów („Custom Audiences”). Możemy również współpracować z innymi sieciami reklamowymi i platformami marketingowymi, które umożliwiają nam i innym uczestnikom kierowanie reklam do niestandardowych odbiorców przesłanych przez nas i inne podmioty. Użytkownik może również kontrolować sposób, w jaki Facebook i inne sieci reklamowe wyświetlają mu określone reklamy, co zostało wyjaśnione bardziej szczegółowo w ich polityce prywatności lub poprzez zastosowanie klauzul rezygnacyjnych opisanych poniżej.

  Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych mogą zrezygnować z wielu sieci reklamowych. Na przykład, użytkownik może przejść do strony wyboru konsumenta Digital Advertising Alliance („DAA”), aby uzyskać informacje na temat rezygnacji z reklamy opartej na zainteresowaniach i ich wyborów dotyczących korzystania z informacji przez firmy DAA. Użytkownik może również przejść do strony Network Advertising Initiative („NAI”) Consumer Opt-Out Page w celu uzyskania informacji na temat rezygnacji z reklamy opartej na zainteresowaniach i ich wyborów dotyczących wykorzystywania informacji przez członków NAI. Jeśli przebywasz w UE, możesz zrezygnować z niektórych sieciowych plików cookie, które my i inne strony internetowe możemy wykorzystywać do reklamy personalizowanej poprzez stronę internetową European Interactive Digital Advertising Alliance (EDAA) Twoje Wybory Online lub www.aboutads.info.

  Rezygnacja z jednej lub więcej firm wymienionych na stronie DAA Consumer Choice Page, NAI Consumer Opt-Out Page, lub na stronie internetowej specyficznej dla danego kraju lub regionu wybranej przez konsumenta, spowoduje rezygnację z dostarczania przez te firmy treści lub reklam opartych na zainteresowaniach, ale nie oznacza, że nie będziesz już otrzymywać żadnych reklam za pośrednictwem naszej strony lub innych stron internetowych. Użytkownik może nadal otrzymywać reklamy, na przykład w oparciu o konkretną oglądaną witrynę internetową (tj. reklamy kontekstowe). Ponadto, jeśli przeglądarka jest skonfigurowana tak, aby odrzucała pliki cookie w przypadku rezygnacji z korzystania z witryny internetowej wybranej przez konsumenta, rezygnacja ta może nie być skuteczna.

 • Nasza Strona i Aplikacje mogą zawierać linki do stron internetowych podmiotów niepowiązanych. Wszelki dostęp do takich stron i korzystanie z nich nie jest regulowane przez niniejszą Politykę, lecz jest regulowane przez politykę prywatności tych stron. Nie ponosimy odpowiedzialności za praktyki informacyjne stosowane na takich witrynach internetowych.

 • Wdrożyliśmy środki ostrożności w celu ochrony zebranych informacji przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i nieupoważnionym dostępem, ujawnieniem, zmianą i zniszczeniem. Należy pamiętać, że pomimo naszych wysiłków, żadne środki bezpieczeństwa danych nie mogą zagwarantować stuprocentowego bezpieczeństwa.

  Należy podjąć kroki w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem do hasła, telefonu i komputera, m.in. poprzez wylogowanie się po użyciu wspólnego komputera, wybranie solidnego hasła, którego nikt inny nie zna lub może łatwo odgadnąć, a także zachowanie prywatnego loginu i hasła. Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione, skradzione lub narażone na szwank hasła, ani za jakiekolwiek działania na Twoim koncie w wyniku nieautoryzowanego dostępu do hasła.

 • Użytkownik może przeglądać i modyfikować podane przez siebie dane osobowe, logując się na swoje konto i aktualizując informacje w swoim profilu. Możesz również zaktualizować swoje dane odwiedzając swoje studio Orangetheory Fitness. Należy pamiętać, że kopie informacji, które zostały zaktualizowane, zmienione lub usunięte, mogą pozostać widoczne w pamięci podręcznej i zarchiwizowanych zakładkach Strony lub Aplikacji przez pewien czas.

  Jeżeli mieszkasz w Unii Europejskiej, proszę zapoznać się z poniższą sekcją Dodatkowe informacje dla osób z UE, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat dostępu do Twoich informacji i innych praw przysługujących Tobie na mocy prawa Unii Europejskiej. Rezydenci krajów spoza Stanów Zjednoczonych lub Unii Europejskiej powinni zapoznać się z poniższą sekcją Dodatkowe informacje dla osób spoza Stanów Zjednoczonych.

 • Zgodnie z obowiązującym prawem, będziemy wysyłać do Ciebie okresowe komunikaty promocyjne. Użytkownik może zrezygnować z takich komunikatów, postępując zgodnie z instrukcjami dotyczącymi rezygnacji zawartymi w komunikacie lub, jeśli wyraził zgodę na wysyłanie przez nas promocyjnych wiadomości tekstowych, odpowiadając STOP. Wnioski o rezygnację będą rozpatrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku rezygnacji z otrzymywania wiadomości promocyjnych dotyczących rekomendacji lub innych informacji, które mogłyby zainteresować Użytkownika, Spółka może nadal wysyłać Użytkownikowi wiadomości dotyczące jego konta lub usług, o które poprosił lub które otrzymał od nas. Użytkownicy Aplikacji mogą włączać lub wyłączać powiadomienia typu  ͈push poprzez dostosowanie ustawień Aplikacji lub urządzenia.

  Nasi franczyzobiorcy wysyłają również własne komunikaty marketingowe zgodnie z obowiązującym prawem. Jeżeli nie chcesz już otrzymywać informacji marketingowych od naszych franczyzobiorców, musisz oddzielnie zrezygnować z komunikacji marketingowej danego franczyzobiorcy. Nie kontrolujemy i nie ponosimy odpowiedzialności za materiały promocyjne wysyłane przez naszych franczyzobiorców.

 • Nasza Strona, Aplikacje i usługi nie są przeznaczone dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Jeśli odkryjemy, że dziecko w wieku poniżej 13 lat przekazało nam dane osobowe, usuniemy takie informacje z naszych systemów.

 • Jeśli masz pytania dotyczące aspektów prywatności naszych usług lub chciałbyś złożyć skargę, skontaktuj się z nami na privacy@orangetheoryfitness.com lub kontaktując się z lokalnym studio.

  Zgodnie z obowiązującym prawem użytkownik może mieć również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego w swoim kraju w związku ze sposobem gromadzenia, wykorzystywania lub ujawniania przez nas jego danych osobowych.

 • Niniejsza Polityka jest aktualna od podanej powyżej daty wejścia w życie. Od czasu do czasu możemy wprowadzać zmiany w niniejszej Polityce, dlatego prosimy o okresowe sprawdzanie jej treści. Będziemy publikować wszelkie zmiany w niniejszej Polityce na naszej Stronie i w Aplikacji. W przypadku wprowadzenia jakichkolwiek zmian w niniejszej Polityce, które w istotny sposób wpłyną na nasze praktyki w odniesieniu do danych osobowych, które uprzednio zebraliśmy od użytkownika, dołożymy wszelkich starań, aby powiadomić go o takich zmianach z wyprzedzeniem, zaznaczając je na naszej Stronie i w naszych Aplikacjach, a jeśli będzie to wymagane przez obowiązujące prawo, uzyskamy zgodę użytkownika na takie zmiany.

 • Informacje zbierane za pośrednictwem Usług są kontrolowane przez Ultimate Fitness Group spółka z.o.o., z siedzibą w Stanach Zjednoczonych pod adresem 6000 Broken Sound Parkway NW, Suite 200, Boca Raton, Florida 33487, USA. W przypadku danych osobowych zebranych w studiu Orangetheory Fitness należącym do jednego z naszych franczyzobiorców, odpowiednim administratorem danych będzie franczyzobiorca ; aby skorzystać z któregokolwiek z praw przysługujących Użytkownikowi w kontaktach z  jednym z naszych franczyzobiorców, należy skontaktować się z odpowiednim franczyzobiorcą, odwiedzając lokalne studio lub korzystając z danych kontaktowych lokalnego studia na stronie. Jako franczyzodawca firma Ultimate ma dostęp do danych osobowych udostępnionych naszym franczyzobiorcom, a tam, gdzie wykorzystujemy te dane osobowe do własnych celów, będziemy niezależnym administratorem danych.

  Podstawy prawne korzystania z danych osobowych. Zbieramy Twoje dane jako administrator danych, gdy mamy do tego podstawy prawne. Następujące podstawy prawne odnoszą się do naszego gromadzenia danych:

  • Wykorzystanie przez nas Twoich danych osobowych leży w naszym uzasadnionym interesie jako organizacji komercyjnej (na przykład w celu ulepszenia naszych produktów i usług oraz dostarczenia żądanych przez Ciebie informacji); posiadasz prawo, aby sprzeciwić się przetwarzaniu danych, jak wyjaśniono w poniższej sekcji zatytułowanej Uprawnienia Użytkownika;
  • Korzystanie przez nas z danych osobowych użytkownika jest niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia kroków w celu zawarcia z nim umowy (na przykład w celu ułatwienia uczestnictwa w zajęciach próbnych, o które poprosił użytkownik, w których wykorzystujemy dane osobowe użytkownika w celu odpowiedzi na jego prośby dotyczące obsługi klienta, świadczenia przez nas usług za pośrednictwem naszej Strony lub Aplikacji); i/lub
  • Wykorzystanie przez nas Twoich danych osobowych jest niezbędne do spełnienia odpowiednich zobowiązań prawnych lub regulacyjnych, które posiadamy (na przykład, gdy jesteśmy zobowiązani do ujawnienia danych osobowych sądowi lub organowi podatkowemu).
  • Wykorzystanie przez nas Twoich danych osobowych jest zgodne z wyrażoną przez Ciebie zgodą (na przykład, gdy wyrażasz zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych innym podmiotom w celu ich własnego marketingu).
  • Nasze użycie tych danych jest niezbędne do ochrony Twoich ważnych interesów (na przykład, jeśli jesteś ranny podczas treningu). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przepisach prawa, na podstawie których przetwarzamy dane osobowe, zobacz załącznik A na końcu niniejszej Polityki lub skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych danych.

  Przechowywanie Twoich danych osobowych. Przechowujemy Twoje dane osobowe tak długo, jak jest to konieczne do celów, dla których dane osobowe są przetwarzane, np. tak długo, jak jest to konieczne do świadczenia Tobie naszych usług, do celów opisanych w niniejszej Polityce, lub jak jest to wymagane przez prawo lub przepisy.

  Specjalne kategorie danych osobowych. Wymagamy dodatkowej podstawy prawnej do przetwarzania specjalnych kategorii danych osobowych, które obejmują dane dotyczące zdrowia (które mogą wynikać z wagi i wzrostu, wydajności podczas treningów, z bicia serca podczas korzystania z jednego z naszych monitorów tętna OTbeat i dobrowolnego udziału w badaniach ciała lub gdy prosimy o podanie informacji o stanie zdrowia, takich jak stan zdrowia, który ujawniłeś nam podczas wypełniania umowy członkowskiej), które są jedną z poniższych kategorii:

  • Użytkownik udzielił wyraźnej zgody;
  • Przetwarzanie jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów użytkownika lub innej osoby, w przypadku, gdy użytkownik jest fizycznie lub prawnie niezdolny do wyrażenia zgody (na przykład w wyjątkowych sytuacjach, takich jak nagły przypadek medyczny); lub
  • Przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, wykonania lub obrony w przypadku roszczeń prawnych.

  Profilowanie. Możemy analizować zwyczaje i aktywności treningowe członków, zainteresowania i preferencje w celu świadczenia naszych usług, takich jak dostosowywanie treningów do indywidualnych potrzeb oraz dla naszych celów marketingowych.

  Przetwarzanie informacji od dzieci w wieku od 14 do 17 lat. W przypadku, gdy dziecko w wieku od 14 do 17 lat w UE przekazuje nam dane osobowe za pośrednictwem Usług, a nasze przetwarzanie opiera się na zgodzie jako podstawie prawnej, uzyskamy zgodę odpowiedniego rodzica lub opiekuna dziecka. Rodzic lub opiekun ma prawo w każdej chwili wycofać taką zgodę udzieloną w imieniu swojego dziecka.

  Uprawnienia Użytkownika. Z zastrzeżeniem pewnych wyjątków, a w niektórych przypadkach w zależności od prowadzonej przez nas działalności w zakresie przetwarzania danych, gdy Ultimate działa jako administrator danych, osoby z Unii Europejskiej mają pewne prawa w odniesieniu do swoich danych osobowych:

  Prawo dostępu, poprawiania i usuwania swoich danych osobowych: Masz prawo zażądać dostępu do swoich danych osobowych, które posiadamy na Twój temat: (a) źródła Twoich danych osobowych; (b) celów, podstawy prawnej i metod przetwarzania; (c) tożsamości administratora danych; oraz (d) podmiotów lub kategorii podmiotów, do których mogą być przekazywane Twoje dane osobowe.

  Masz również prawo zażądać, abyśmy usunęli Twoje dane.

  Nie jesteśmy zobowiązani do spełnienia prośby o usunięcie danych osobowych, jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do spełnienia obowiązku prawnego lub do ustanowienia, wykonania lub obrony roszczeń prawnych, do korzystania z prawa do wolności słowa i informacji; ze względu na interes publiczny w dziedzinie zdrowia publicznego; do celów archiwizacji w interesie publicznym, celów naukowych lub historycznych badań lub celów statystycznych.

  Prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych: Użytkownik ma prawo do ograniczenia wykorzystania swoich danych osobowych, gdy (i) kwestionuje dokładność danych; (ii) wykorzystanie jest niezgodne z prawem, ale nie chce, abyśmy je usunęli; (iii) nie potrzebujemy już danych osobowych do odpowiednich celów, ale potrzebujemy ich do ustanowienia, wykonania lub obrony roszczeń prawnych; lub (iv) sprzeciwił się on wykorzystaniu swoich danych osobowych, gdy takie wykorzystanie jest uzasadnione naszymi uzasadnionymi interesami i musimy sprawdzić, czy mamy istotny interes do dalszego wykorzystania danych.

  Możemy w dalszym ciągu korzystać z Twoich danych osobowych po złożeniu wniosku o ograniczenie, jeśli:

  • posiadamy Twoją zgodę; lub
  • do ustanowienia, wykonania lub obrony roszczeń prawnych; lub
  • do obrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej; lub
  • dla ważnych powodów interesu publicznego Unii Europejskiej lub kraju członkowskiego.

  Prawo do przenoszenia danych: W zakresie, w jakim przetwarzamy informacje o użytkowniku (i) na podstawie jego zgody lub na podstawie umowy; oraz (ii) w sposób zautomatyzowany, użytkownik ma prawo do otrzymania takich informacji osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie stosowanym, nadającym się do odczytu maszynowego formacie, lub może poprosić o przekazanie ich bezpośrednio do innego administratora danych.

  Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych: Możesz sprzeciwić się każdemu przetwarzaniu Twoich danych osobowych, którego podstawą prawną są nasze uzasadnione interesy jeśli uważasz, że Twoje podstawowe prawa i wolności przeważają nad naszymi uzasadnionymi interesami. W przypadku zgłoszenia sprzeciwu, mamy możliwość wykazania, że mamy istotne, uzasadnione interesy, które są nadrzędne w stosunku do praw i wolności użytkownika.

  Prawo do uzyskania kopii zabezpieczeń danych osobowych wykorzystywanych do przekazywania ich poza jurysdykcję użytkownika: Możesz poprosić o kopię lub odniesienie się do zabezpieczeń, na podstawie których Twoje dane osobowe są przekazywane poza EOG.

  Prawo do złożenia skargi do lokalnego organu nadzorczego: Masz prawo do złożenia skargi do lokalnego organu nadzorczego, jeśli masz wątpliwości co do sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych przez nas.

  Prosimy, abyś spróbował najpierw rozwiązać z nami wszelkie problemy, choć masz prawo do skontaktowania się w każdej chwili z odpowiednim organem nadzorczym.

  Jak egzekwować swoje prawa: Jeśli chciałbyś skorzystać z któregoś z praw opisanych powyżej, wyślij nam zapytanie na adres privacy@orangetheoryfitness.com. W swojej wiadomości proszę wskazać prawo, z którego chciałbyś skorzystać oraz informacje, do których chciałbyś uzyskać dostęp, przejrzeć, poprawić lub usunąć.

  Przed ujawnieniem żądanych danych osobowych możemy poprosić o dodatkowe informacje w celu potwierdzenia Twojej tożsamości oraz w celach bezpieczeństwa. Zastrzegamy sobie prawo do naliczenia opłaty w przypadkach dozwolonych przez prawo, na przykład jeśli prośba jest w sposób oczywisty nieuzasadniona lub nadmierna.

  Możemy nie zawsze być w stanie w pełni odpowiedzieć na Twoją prośbę, na przykład jeśli miałaby ona wpływ na obowiązek zachowania poufności, który jesteśmy winni innym osobom lub jeśli jesteśmy prawnie upoważnieni do rozpatrzenia prośby w inny sposób.

  Transgraniczne przekazywanie informacji.  Generalnie utrzymujemy serwery i systemy w Stanach Zjednoczonych hostowane przez dostawców usług. Nasi franczyzobiorcy z Unii Europejskiej mogą przekazywać nam dane osobowe w Stanach Zjednoczonych, a my możemy również zlecić przetwarzanie informacji o użytkowniku innym podmiotom w Stanach Zjednoczonych lub krajach innych niż kraj zamieszkania użytkownika, lub w inny sposób udostępniać je innym podmiotom. W związku z tym, gdy dane osobowe, które zbieramy za pośrednictwem lub w związku ze Stroną, Aplikacją lub naszymi usługami, lub które są nam dostarczane przez naszych franczyzobiorców, są przekazywane i przetwarzane w Stanach Zjednoczonych lub gdziekolwiek indziej poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG) w celach opisanych powyżej, podejmiemy kroki w celu zapewnienia, że informacje otrzymają taki sam poziom ochrony, jak gdyby pozostały na terenie EOG, w tym poprzez zawieranie umów o przekazywaniu danych, stosowanie zatwierdzonych przez Komisję Europejską Standardowych Klauzul Kontraktowych lub poleganie na zatwierdzonych systemach certyfikacji. Użytkownik może mieć prawo do szczegółowych informacji na temat mechanizmów, w ramach których jego dane są przekazywane poza EOG.

 • Rodzaj danych osobowych

  Cel(e) przetwarzania

  Nasza podstawa prawna

  Imię i nazwisko, informacje kontaktowe, preferencje dotyczące studia

  ·      Zapewnić bezpłatną sesję treningową

  ·      Aby wykonać umowę lub podjąć kroki w celu zawarcia z Tobą umowy

  Imię i nazwisko, dane kontaktowe, data urodzenia, stan cywilny, informacje dotyczące płatności i rozliczeń, nazwa użytkownika i hasło online

   

  Zaplanowane treningi, treningi zaliczone, numer identyfikacyjny członka, częstotliwość ćwiczeń i cele

  ·      Świadczenie usług Orangetheory (zakładanie kont online, zakupy online, udział w treningach Orangetheory, gdy użytkownik zdecyduje się podać pewne informacje w Aplikacji)

  ·      Aby administrować naszym programem nagród członkowskich

  ·      Aby wykonać umowę lub podjąć kroki w celu zawarcia z Tobą umowy

  Awaryjne dane kontaktowe

  ·      Powiadomić osobę podaną jako kontakt awaryjny w przypadku urazu lub incydentu

  ·      Ochrona twoich żywotnych interesów

  Imię i nazwisko, dane kontaktowe, treningi

  ·      Aby wprowadzić na rynek oraz reklamować usługi Orangetheory Fitness

  ·      Nasze uzasadnione interesy; LUB

  ·      Twoja zgoda.

  Warunki zdrowotne, które mogą mieć wpływ na Twoją zdolność do uczestniczenia w treningu, wzrost i waga

  ·      Aby zostać członkiem Orangetheory

  ·      Aby wykonać umowę lub podjąć kroki w celu zawarcia z Tobą umowy; ORAZ

  ·      Aby chronić Twoje żywotne interesy

  Informacje zebrane z OTbeat

  ·      Świadczenie usług Orangetheory, w tym dostosowanie treningu do potrzeb klienta;

  ·      Bezpieczeństwo członków

  ·      Aby wykonać umowę lub podjąć kroki w celu zawarcia z Tobą umowy;

  ·      Ochrona Twoich żywotnych interesów; ORAZ

  ·      Twoja zgoda

  Informacje o komputerze i urządzeniu mobilnym, w tym adres IP

  ·      Aby zapewnić i ulepszyć naszą stronę internetową i aplikacje mobilne

  ·      Nasz uzasadniony interes

  Informacje o komputerze i urządzeniu mobilnym, w tym adres IP

  ·      Reklamy personalizowane

  ·      Nasze uzasadnione interesy; LUB

  ·      Twoja zgoda

  Imię i nazwisko, dane kontaktowe, treningi

  ·      Zarządzanie ankietami i kwestionariuszami

  ·      Nasz uzasadniony interes

  Imię i nazwisko, adres, informacje kontaktowe, dane finansowe osób zainteresowanych prowadzeniem działalności franczyzowej

  ·      Aby zarządzać naszym programem franczyzowym

  ·      Aby wykonać umowę lub podjąć kroki w celu zawarcia z Tobą umowy

  Informacje pozyskane podczas pomiaru składu ciała

  ·      Podanie wyników pomiaru ciała.

  ·      Dostarczanie zaleceń treningowych i dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb;

  ·      Dla naszych celów marketingowych

  ·      Twoja zgoda

  Wszelkie gromadzone przez nas dane osobowe (z wyłączeniem wszelkich szczególnych kategorii danych osobowych)

  ·      Badanie, zapobieganie lub podejmowanie czynności dotyczących nielegalnych działań, podejrzeń o oszustwo lub błąd, sytuacji związanych z potencjalnymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa dowolnej osoby lub naruszenia naszych Warunków użytkowania lub niniejszej Polityki prywatności

  ·      Nasz uzasadniony interes jako organizacji komercyjnej w celu doskonalenia naszych usług

  Wszelkie gromadzone przez nas dane osobowe (z wyłączeniem wszelkich szczególnych kategorii danych osobowych)

  ·      Na potrzeby naszej ogólnej działalności gospodarczej oraz dla innych celów administracyjnych, w tym uwierzytelniania Twojej tożsamości, prowadzenia rejestrów klientów, monitorowania zgodności z wszelkimi zawartymi z nami umowami, windykacji należności, ochrony naszych interesów handlowych oraz zarządzania lub przenoszenia naszych aktywów lub zobowiązań.

  ·      Aby wykonać umowę lub podjąć kroki w celu zawarcia z Tobą umowy; LUB

  ·      Nasze uzasadnione interesy jako organizacji handlowej w celu poprawy naszych usług.