i!ii
Back to Navigation
Overlay

המידע העדכני ביותר בעניין COVID-19

English     Français     Deutsch     Polski     Español     عربى     עברית     中文     日本語

 

בטיחות המנויים שלנו ושמירה על קווי תקשורת ברורים ושקופים עמכם נמצאים תמיד בעדיפות עבורנו. בעודנו ממשיכים לעקוב אחר התפתחויות ברחבי העולם בנושא התפרצותו של COVID-19 (נגיף הקורונה), אנו מבקשים לספק לכם עדכון. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הזכיינים שלנו, כדי להציע הדרכה בהתמודדות עם בעיות יומיומיות הקשורות בהתפרצות זו.

 17:14 EDT 19/03/20 

COVID-19 FAQ

 • אנו מייצרים רשימה של מכונים סגורים שתפורסם במרכז החברים ותעודכן באופן קבוע. תוכל גם ליצור קשר עם המכון שלך ולבדוק את דפי המדיה החברתית שלו לקבלת מידע.

 • אם אתה חבר במכון שנסגר, דמי החברות שלך יושהו באופן מיידי ואוטומטי, לכן אין צורך שתיצור קשר עם המכון או תבקר בו. כתוצאה מההשהייה, לא תפסיד מפגש שאתה זכאי לו, לא תאבד את הימים הנותרים במנוי התקופתי שלך ולא תחויב.

   

  כל שיעור שהוזמן מראש יבוטל והחשבון שלך יזוכה בגינו.

 • מומלץ לחברים להגביל את תנועתם בין אזורים בזמן זה כדי להפחית את סיכויי החשיפה ל-COVID-19.
 • אנחנו מפתחים אימונים ביתיים כדי שהחברים יוכלו להישאר בקשר או\כאשר הם לא יכולים להגיע למכון. כל תכניות החברים יידחו עד להודעה חדשה.

  יסופק מידע נוסף על גישה לאימונים הביתיים, כמו גם עדכונים למידע על אתגר השינוי (Transformation Challenge).

 • ניתן להשתמש ב-OTbeat Burn לאימונים מחוץ למכון כדי לעקוב אחר קצב הלב ונקודות ה-splat שלך, באמצעות אפליקציית Orangetheory.

 • תאריכי פתיחה מחדש של המכונים ייקבעו תוך כדי ניטור צמוד של הנסיבות המתפתחות. אנו מעריכים את סבלנותך ואת ההבנה שלך במהלך תקופה חסרת תקדים זו.

 • החל מה-17 במרץ 2020,  שיטות העבודה יותאמו באופן זמני בדרכים הבאות, למשך צפוי של שבועיים עד 4 שבועות, עם הערכה יומית.

 • לא. אם תתחילו לחוות תסמינים דמויי-שפעת לפני השיעור המתוכנן שלכם, נרצה שתישארו בבית ותתמקדו בהחלמה. אנא התקשרו למכון והודיעו להם שאינכם מרגישים טוב, והשיעור שלכם יבוטל ללא תשלום על ביטול מאוחר.

   

  אנא צרו קשר עם ספק שירותי הבריאות המקומי שלכם אם אתם חווים תסמינים כלשהם של נגיף הקורונה (COVID-19).  

 •  

  אנחנו מבינים שייתכן כי תרצו או תצטרכו להישאר בבית. לעת עתה, נאפשר לכל החברים להקפיא את החברות שלהם ללא עלות. לקבלת מידע נוסף, אנא פנו למכון הביתי שלכם. ניתן למצוא פרטי קשר במדריך המכון שלנו. אם המכון הקבוע שלך נסגר, דמי החברות שלך יושהו באופן אוטומטי.

 • מתוך זהירות יתרה, אנו נוקטים צעדים נוספים במכונים שלנו כדי להגביל התפשטות חיידקים. בנוסף להרחבה  של מאמצי הניקיון היומיומיים שלנו, אנו משהים נתינת "כיפים", מספקים חומר חיטוי לידיים ומגבונים נוספים, מבקשים מחברים ומאנשי צוות חולים להישאר בבית, ומפסיקים זמנית אימונים המערבים החלפות מרובות ו/או מגע פיזי עם חבר אחר.

  לוחות הזמנים יותאמו על מנת לאפשר מרווח של 15 עד 30 דקות בין השיעורים. הדבר יאפשר ניקוי של המכון ויצירת מרווח בין השיעורים כדי להימנע מצפיפות בחדרי המתנה ולאפשר בידוד חברתי. חברים מתבקשים להגיע עשר דקות לפני השיעור שלהם לכל המוקדם.

  כל השיעורים יופחתו לחצי מהתפוסה הרגילה. השימוש בכרטיסי הזמנת ציוד יושהה באופן זמני. הצוות יקצה ציוד על בסיס הקודם זוכה, תוך שימוש לסירוגין בהליכונים עם אי-זוגי ומכשירי חתירה\עמדות רצפה עם מספר זוגי (או להיפך) כדי להגביל או לנטרל את האפשרות של שימוש משותף בציוד במהלך השיעור.

 • ב-Orangetheory, ניקיון המכונים תמיד היה בעדיפות גבוהה. עקב המצב הנוכחי, המכונים מרחיבים את מאמצי הניקיון היומיומיים שלהם. בנוסף, חברים מקבלים מגבונים לאחר כל בלוק ותזכורת לנגב את כל הציוד שבו נעשה שימוש.

 • על צוות הסטודיו לבקש בנימוס ממי שנראה כי הוא חולה לעזוב את המכון.  אנו ממליצים לחברים לא להתאמן אם הם מרגישים חולים, משתעלים, מתעטשים, סובלים מחום או מקוצר נשימה.

 • אנא התייעצו עם ספק שירותי הבריאות שלכם ושקלו לדלג על שיעור אם תרגישו חולים, אם אתה משתעלים, מתעטשים, סובלים מחום או חווים קוצר נשימה, למען בטיחותכם ובטיחותם של הסובבים אתכם. אנא צרו קשר עם המכון שלכם כדי להסיר את הרישום שלכם לשיעורים הבאים שהזמנתם. לא תחויבו בשום דמי ביטול.

 •  

  אנא צרו קשר עם ספק שירותי הבריאות המקומי שלכם אם אתם חשים ברע, לרבות אם אתם חווים תסמינים של נגיף הקורונה (COVID-19).  

 • צוות מיזם הארוחה הטרייה (Fresh Meal Plan) יכין תכתובות לשיתוף עם חברי OTF/FMP עד לתאריך 17 במרץ 2020.

 •  

  מידע נוסף ניתן למצוא באמצעות המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) וארגון הבריאות העולמי (WHO).

   

   

  www.cdc.gov

  www.who.int

   

  בקרו באתר (אתר אינטרנט מרכזי - https://bit.ly/2XizGVL (otf.com/coronavirus), אתר האינטרנט והמדיה החברתית של המכון וכו') לקבלת עדכונים שוטפים.